1396/05/23 10:48

کنترلر هوشمند IR

خانه.خانه هوشمند. خانه هوشمند وایرلس.IR

این دستگاه از طریق شبکه WiFi   به نرم افزار مرکزی متصل میگردد (

خانه هوشمند

ساده ) و می تواند تمامی ریموت های IR را در حافظه خود ذخیره نماید (Learning Technology )

به این ترتیب کنترلر هوشمند  IR می تواند از طریق نرم افزار موبایل شما به یک کنترلر هوشمند همه کاره تبدیل گردد.

کنترلر هوشمند IR  می تواند با اتصال به خانه هوشمند ساده در تمامی سناریوهای خانه هوشمند شرکت نماید.

مثال اول: با زدن کلید هوشمند لمسی بیسیم در کنار مبل راحتی، ضمن خاموش شدن چراق بالای مبل، تلویزیون بروی شبکه مورد نظر شما برود

مثال دوم: ساعت ۸ شب زمان پخش برنامه مورد علاقه شما از ماهواره می باشد، با تنظیم کنترلر هوشمند IR با فرا رسیدن زمان پخش برنامه، به صورت اتوماتیک شبکه مورد نظر انتخاب شده، چراغ ها کم نور می شوند، پرده اتاق کشیده می شود و شما با آرامش مشغول تماشای برنامه خود می شوید.

کنترلر هوشمند  IR دارای سنسور دمای داخلی می باشد. این بدان معنا است که با قرار دادن این قطعه هوشمند در خانه خود، می توانید دمای محیط را کنترل و مانیتور نمایید.

بهتر است تعدد لوازم را کم کرده و با داشتن خانه هوشمند ساده، تنها با تلفن هوشمند خود تمامی انتظارات خود از یک خانه هوشمند را برآورده نمایید.

در صورت استفاده از کنترلر هوشمند IR، می توانید ضمن مشاهده دمای محیط، اقدام به کنترل دما نمایید.

به عنوان مثال: قصد سفر به ویلای خود را دارید، می توانید قبل از سفر دمای داخل ویلا را توسط کنترلر هوشمند  IR مشاهده نموده و در صورت نیاز سیستم های تهویه مطبوع را روشن نمایید تا در زمان ورود شما به ویلا با هوایی مطبوع مواجه شوید.

همچنین در صورت تجهیز ویلا به

محصولات

خانه هوشمند بیسیم، می توانید سیستم های روشنایی ویلا را قبل از ورود خود روشن نموده تا میهمان شما در بدو ورود شگفت زده گردد.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :