1396/05/10 12:07

مزایای استفاده از TIS-DALI LED Driver

خانه. خانه هوشمند. بی ام اس.bms. روشنایی هوشمند

پس از اختراع لامپ های رشته ای با مصرف بالا و اتلاف انرژی بسیار زیاد لامپ های فلورسنت یا مهتابی با مصرف مناسب تر و روشنایی مطلوب مورد توجه قرار گرفت با این حال گسترش شهرها و نیاز روز افزون به انرژی برق باعث اصلاح لامپ های مهتابی شده و طی چند سال گذشته شاهد ظهور لامپ های از نوع کم مصرف بودیم ولی این پایان کار نبود.

لامپ های کم مصرف ضررهای زیادی برای انسان و محیط زیست به همراه دارد. استفاده طولانی مدت از آن و یا کاهش عمر لامپ باعث قرار گرفتن پوست انسان در معرض اشعه ماوراء بنفش یا UV  شده و مواد فلورست آشکار ساز شیمیایی داخل لامپ باعث سمی شدن محیط زیست میگردید.

اما با تولید لامپ های LED  نورپردازی و ایجاد روشنایی با هزینه پایین و کمترین مصرف ممکن گرددید.این منبع روشنایی با استفاده از دیود های نورانی و کوچک کردن آنها SMD تحول بزرگی در صنایع مختلف ایجاد نمود از عمر طولانی گرفته تا صرفه جویی درمصرف انرژی همه در کنار هم در یک قطعه کوچک گرد هم آمده اند. هم اکنون لامپ های LED با تنوع بسیار زیاد از روشنایی نقطه ای گرفته تا انواع ریسه با رنگ های متنوع برای استفاده در ساختمان هوشمند و نورپردازی دکوراتیو در بازار موجود می باشند.

استفاده از نورهای چند رنگ RGB و استفاده از آن در خانه هوشمند یا محیط تجاری هوشمند با تجهیزات DALI LED Driver زیبایی خاصی به محل زندگی و کسب شما عزیزان میدهد.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :