اخبار
1397/02/30 15:00

دوربین حرارتی داهوا

امروزه یکی از راه های تشخیص محبوبیت، برتری و کیفیت یک محصول، آمار و ارقام دفعات بازدید محصول در وب سایت مربوطه می باشد. مسلما محصولی که از محبوبیت پایینی برخوردار است، دارای کمترین بازدید و محصولات محبوب، دارای بیشترین بازدید در صفحات وب خود هستند. مجله  A&S نیز با استفاده از همین آمار، ۱۰ محصول محبوب نظارت تصویری در سال ۲۰۱۷ را رتبه بندی کرد .

دوربین حرارتی داهوا، توسط مجله  a & s ، به عنوان یکی از ۱۰ محصول برتر نظارت تصویری در سال ۲۰۱۷ انتخاب شد .

دوربین حرارتی مدل  TPC-BF2120 بولت دوکاره و کوچک داهوا، توسط مجله a & s ، به عنوان دومین محصول برتر و محبوب نظارت تصویری در سال ۲۰۱۷ انتخاب شد .

سازمان ها و مجلات بسیاری در صنعت نظارت تصویری، به امر رتبه بندی و ارزیابی محصولات پرداخته اند، رتبه بندی ۱۰ محصول برتر مجله a & s ، یکی از معتبر ترین رتبه بندی ها می باشد و بیش از دیگران مورد توجه قرار می گیرد. امسال برای اولین بار، رتبه بندی ۱۰ محصول محبوب مشتریان، بر اساس نمایش صفحه وب این محصولات در سایت  asmag.com صورت گرفت .

کلیه محصولات این فهرست، برای شرکت در نظر سنجی، باید روال خاصی را طی می کردند. اولا، کلیه محصولات باید بین ماه های ژانویه و دسامبر، در سایت asmag.com بارگذاری می شدند. دوما، هدف اصلی تولید محصول، می بایست تامین حرفه ای امنیت باشد و نه قابلیت های جانبی و اضافی مانند دوربین های بی سیم. و در نهایت هر کمپانی می تواند فقط یک محصول را انتخاب و برای رتبه بندی معرفی کند. دوربین حرارتی کوچک بولت داهوا مدل  TPC-BF2120 ، پس از ارزیابی های جامع و دقیق، به عنوان نماینده محصولات داهوا انتخاب و با کسب ۴۵% از کل بازدید های صورت گرفته از سایت، رتبه دوم را در میان محصولات محبوب، به خود اختصاص دهد .

دوربین حرارتی مدل  TPC-BF2120 داهوا، با بهره وری از فن آوری تصویر برداری حرارتی، محصولی مناسب برای کاربری های امنیتی و نظارت تصویری، در محیط های تاریک و کوچک می باشد. در این سری محصولات، از ترکیب دو دوربین استفاده می شود، یکی برای تصویر برداری حرارتی در تاریکی مطلق، و دیگری دوربین دید در شب برای به دست آوردن جزئیات دقیق تر از تصویر. این سری محصولات، همچنین دارای قابلیت های تجزیه تحلیل رفتاری، تشخیص آتش سوزی و هشدار می باشند.

قرار گرفتن این محصول در میان ۱۰ محصول برتر و محبوب سال ۲۰۱۷، نشان دهنده تلاش مداوم داهوا در زمینه خلاقیت و نو آوری می باشد. داهوا با ماموریت “جامعه ایمن تر، زندگی هوشمند تر بر روی “نو آوری، کیفیت و خدمات” تمرکز کرده و محصولاتی جهانی برای مشتریان و همراهان خود فراهم خواهد کرد .


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :