اخبار
1397/02/11 15:58

پاناسونیک NVR قدرتمند خود را معرفی کرد

پاناسونیک NVR قدرتمند خود را معرفی کرد

شرکت پاناسونیک ( Panasonic ) ژاپن، جدیدا با ارائه NVR حرفه ای خود توجه کاربران را به خود جلب کرده است. مرکز کنترل ضبط تصویر دوربین مدار بسته WJ-NX400 پاناسونیک را می توان تلاش این تولید کننده قدرتمند ژاپنی برای رقابت با برند های مطرح دنیا به شمار آورد. در این قسمت از مجله امنیتی ایران سکوریتی این مدل را برای شما معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.

WJ-NX400 یک NVR قدرتمند

این NVR قدرتمند پاناسونیک قادر است تصویر دوربین های مدار بسته تحت شبکه را با فرمت فشرده سازی هوشمند و جدید H.265 و همچنین H.264 ضبط کند. همچنین این دستگاه تصاویر دوربین های IP را تحت بستر های امن ضبط می کند. سیستم NVR جدید پاناسونیک بصورت PC-Less طراحی شده است به عبارت دیگر کاربر قادر است با اتصال یک مانیتور به صورت مستقیم به دستگاه به تصاویر و تنظیمات دوربین مدار بسته دسترسی داشته باشد.

NVR پاناسونیک مدل WJ-NX400 دستگاه ضبط StandAlone با قابلیت پشتیبانی از تمامی تکنولوژی های هوشمند و پیشرفته نظارت تصویری می باشد که از جمله این قابلیت ها می توان به مشاهده تصویر زنده و ضبط شده دوربین، ارسال هشدار های متفاوت به موقعیت های از پیش تعریف  شده، جستجوی هوشمند بر اساس موارد مختلف، مدیریت پهنای باند تصاویر و مدیریت هوشمند تصاویر و. اشاره نمود. این دستگاه توانایی ضبط تصویر ۱۲۸ دستگاه دوربین مدار بسته با فرمت فشرده سازی H.265 را دارد.

ضبط تصاویر با پهنای باند مناسب در بستر امن

توانایی ضبط ۱۲۸ دستگاه دوربین تحت شبکه

مجموع پهنای باند ضبط دستگاه WJ-NX400 معادل ۶۴۰ Mbps

پشتیبانی از بستر امن در مقابل تهدیدات سایبری

پشتیبانی از قابلیت PC – Less

مجهز به رابط کاربری مناسب، GUI که به کاربر امکان می دهد به راحتی با NVR ارتباط برقرار نماید. ( Graphic User Interface یا رابط کاربری امکان برقرار کردن ارتباط گرافیکی کاربر به دستگاه ضبط می باشد )

قابلیت تنظیم و اضافه کردن خودکار دوربین به دستگاه ضبط تصویر

پشتیبانی از قابلیت Dual Stream برای انتقال ضبط تصاویر با کیفیت (  در قابلیت Dual Stream دستگاه ضبط یک استریم با کیفیت بالا را ضبط کرده و استریم دوم را با کیفیت کمتر ( پهنای باند کمتر ) برای انتقال تصویر از طریق بسترهای مختلف منتقل می نماید )

امکان اتصال دو دستگاه مانیتور از طریق پورت HDMI یا ۴K بصورت مستقیم به دستگاه

امکان ضبط تصاویر دوربین مدار بسته برای مدت زمان طولانی

امکان نصب ۹ عدد هارد داخلی بهمراه پشتیبانی از قابلیت Raid در پیکربندی هارد دیسک ها ( پشتیبانی از Raid 5 , 6 ) برای جلوگیری از پاک شدن تصویر دوربین در صورت آسیب دیدن یک یا چند هارد داخلی NVR.

پشتیبانی از دستگاه حافظه خارجی با ظرفیت ۳۲۴ ترا بایت ( حافظه خارجی WJ-HXE400 ) جهت ضبط طولان تصویر دوربین مدار بسته

قابلیت اطمینان بالا و مجهز سناریوی پشتیبان

مدیریت دینامیک تغذیه هارد داخلی که منجر به افزایش طول عمر دستگاه می شود

پشتیبانی از ضبط تصاویر NVR با استفاده از یک NVR پشتیبان

به نظر می رسد که شرکت پاناسونیک با ارائه NVR هوشمند WJ-NX400 می تواند نیاز های امنیتی کاربران خود را به بهترین نحو پاسخ دهد. در قسمت های دیگر در مورد سایر محصولات این شرکت ژاپنی برای شما خوانندگان گرامی ایران سکوریتی خواهیم گفت.


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :