1396/09/13 14:31

ارتباط داخلی آیفون تصویری

آیفون. آیفون تصویری. آیفون تصویری مجتمع..ارتباط. ارتباط داخلیارتباط داخلی نیز به دستگاهی گفته می شود که در واقع وظیفه ارتباط بین یک یا چند دستگاه را دارد و این دستگاه مناسب برای مراکز و حتی منازل می باشد.

آیفون تصویری ها این قابلیت ارتباط داخلی با واحدها را ندارند و با نصب این دستگاه در کنار آیفون تصویری خود می توانید این دستگاه را جداگانه نیز استفاده کنید. این دستگاه را جداگانه نیز می توانید در مهد کودک ها، مطب ها، رستوران ها، آرایشگاه های طبقاتی و مدرسه ها در هر مکانی که نیاز است افراد برای پایین یا بالا رفتن یا با طی نمودن مسافت طولانی برای رساندن پیامی را به دیگری برسانند، می توانند از این دستگاه استفاده کنند.

ارتباط داخلی انواع گوناگونی دارد از یک به یک شروع شده تا ارتباط داخلی یک تا دوازده و حتی چند به چند ادامه دارد. کارکرد ساده این دستگاه باعث شده است تا مخاطبان و علاقه مندان زیادی پیدا کرده و از آنجا که اصولا افراد نیاز به برقراری ارتباط با دیگران در طی روز دارند، این دستگاه کاربرد بسیاری در مراکز و منازل دارد و قادر است تا حد چشمگیری از رفت و آمدهای طولانی و چشمگیر جلوگیری کند.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :