1396/05/23 14:18

تبدیل پنل نامبرینگ به کدینگ

آیفون تصویری. پنل آیفون. آیفون تصویری.نامبرینگ. کدینگ

یکی از سوال هایی که معمولا صاحبان آیفون تصویری های نامبرینگ از مشاورین می پرسند این می باشد که آیا می توان با استفاده از آیفون تصویری های موجود و نصب شده در واحد ها پنل جلوی درب را تعویض و تبدیل به پنل رنگی یا پنل کدینگ نمود ؟

جواب : بله

در صورتی که آیفون تصویری های موجود و نصب شده در داخل واحدها سیاه سفید باشد و عده ای مایل به تعویض مانیتور نباشند شما می توانید پنل مرکزی را تعویض کنید و یک پنل با کیفیت تصویر بالاتر، لنز رنگی، دید در شب قوی تر و گارانتی 40 ماهه نصب کنید. در این حالت واحد هایی که قصد تعویض آیفون تصویری های داخل واحد خود را دارند که می توانند هر کدام از محصولات کوماکس کره بسته به سلیقه و بودجه ای که در نظر گرفته اند انتخاب کنند و واحد های دیگر هم می توانند از همان آیفون تصویری های سیاه سفید قدیمی خود البته با کیفیت تصویر و دید در شب بهتر، بدون هیچ گونه ایجاد اختلال در سیستم فعلی استفاده کنند

نکته :

اگر پنل دربازکن سیاه سفید فعلی شما سالم بوده و تمایلی به تعویض آن ندارید می توانید فقط لنز پنل را تعویض کنید .

در صورتی که مجتمع دارای پنل نامبرینگ باشد و شما بخواهید پنل مرکزی را تبدیل به پنل کدینگ نمایید و همچنان از آیفون تصویری های فعلی خود استفاده کنید نیز امکان پذیر است. در این حالت یک پنل کدینگ پسوردی و یا کارتی و توزیع کنندهای تصویر که به ازای هر چهار واحد یک توزیع کننده نصب می شود، مورد نیاز می باشد .

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :