1396/05/21 15:16

تفاوت کرکره برقی با درب اتوماتیک

کرکره. کرکره برقی. درب اتوماتیک. فرق درب اتوماتیک و کرکره برقی

کرکره برقی و یا کرکره اتوماتیک، نوع متفاوتی از درب های اتوماتیک هستند که برای سهولت در تردد و البته زیبایی و هماهنگی با محیط اطراف خود طراحی شده اند. این کرکره ها از تعدادی تیغه که توسط لولا کنار یکدیگر قرار گرفته اند، تشکیل شده است. با استفاده از یک ریموت کنترل، این تیغه ها (شبیه به کرکره های قدیمی و سنتی) به روی یک شفت می چرخند، جمع شده و باعث باز شدن ورودی پارکینگ ها، فروشگاه ها و می گردند. برخی از انواع کرکره برقی را که دارای ابعاد کوچکتری هستند، می توان برای پنجره ها استفاده نمود. این کرکره ها همان مکانیزم و عملکرد کرکره های پارکینگی و فروشگاهی را دارند.

درب اتوماتیک در جلوگیری از گسترش ناامنی و سرقت خودرو و لوازم منازل و امکان عمومی توسط سارقان، نقش مهمی ایفاء می کند. درب اتوماتیک  ضدسرقت به عنوان یک مانع با تشخیص کد ریموت عادی و اصلی کاربر عمل باز و بسته شدن درب اتوماتیک را ایفاء می کنند. بسیاری از درب اتوماتیک با مکانیزم های قفل الکترونیکی اجازه می دهد تا ورود به برخی افراد داده شده و افراد متفرقه را نگه دارد. با افزایش روزافزون امکانات و تکنولوژی استفاده از سیستم های درب اتوماتیک شیشه ای تخصصی تر و پیچیده تر شده است در عین حال این پیچیدگی و امکانات، راحتی روزافزون کاربران را فراهم کرده است.

درب الکترومکانیک در محل باعث متمایز شدن ظاهر و باطن کار ساختمانی شما خواهد شد. درب اتوماتیک پارکینگ، جهت حفاظت از پارکینگ عمومی یا خصوصی تعبیه و نصب می شود که اکثرا به صورت بازوئی یا پروانه ای، درب اتوماتیک ریلی یا درب اتوماتیک اسلایدی فلزی و غیره می باشد. به صورت کلی یک درب اتوماتیک با مدار کنترل الکترونیکی باهوش به یک موتور الکترومکانیکی جریان برق را متصل می کند تا با این امر درب ثابت پارکینگ منزل یا محل کار شما به حرکت درآورده شود و با امنیت کامل بسته و حتی به نحو احسنت درب اتوماتیک قفل و چفت شود.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :