1396/09/17 11:55

قفل دیجیتال برای والدینی که نگران امنیت فرزندان شان هستند

قفل.قفل هوشمند. قفل هوشمند دیجیتال. قفل دیجیتال درب..قفل هوشمند سامسونگاین گروه از افرادی که حتما لازم است قفل هوشمند بخرند ، پدر و مادرهایی که هستند که بیرون از خانه کار می کنند و مشغله و دغدغه های زیادی دارند و قطعا دوست دارند در بین تمامی کارهای شخصی و شغلی خودشان بهترین پدر و مادر دنیا باشند و از فرزندان خودشان محافظت کنند.

این روزها همه ما انقدر در طول روز پر مشغله هستیم که گاهی حتی فراموش می کنیم فرزندمان چه ساعتی به خانه می رسد و قطعا پشت درب ماندن خصوصا برای کودکان کم سن یکی از اتفاقات خطرناک است. از طرفی حتی اگر به فرزندتان کلید خانه را بدهید و از او بخواهید در نبود شما خودش درب را باز کند و وارد خانه شود آیا مطمئن هستید که سارقین در کمین نشسته اند و در نبود شما قصد ورود به خانه را ندارند ؟

پس اگر نگران امنیت و راحتی فرزندانتان هستید حتما قفل دیجیتال بخرید، چون برای باز کردن این قفل ها نیاز به کلید نیست و اگر شما فراموش کردید که کلید را به فرزندتان بدهید و یا حتی او کلید را گم کرد به راحتی با گذاشتن انگشت روی سنسور قفل اثر انگشتی یا نزدیک کردن صورت به سنسور تشخیص چهره می تواند وارد خانه شود و از طرف دیگر هم مطمئن هستید که هیچ فرد غیر مجازی بدون اجازه شما و حضور شما نمی تواند وارد خانه شود. و حتی می توانید از طریق نرم افزار روی گوشی همراهتان ورود و خروج فرزندتان را چک کنید.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :