1396/04/28 16:52

چند قابلیت در قفل های هوشمند

قفل. قفل دیجیتال. قفل هوشمند. قفل دیجیتال درب

قابلیت شناسایی افراد به قفل به سه روش مدیر، عضو و مهمان:

در اکثر قفل های هوشمند موجود در بازار هر شخصی میتواند به راحتی رمز دستگاه را با زدن یک دکمه تغییر دهد که باعث کاهش امنیت این مدل قفلهای هوشمند می شود.

در این قفل بین 1 تا 10 نفر را می توان به عنوان کاربر مدیر به قفل شناسایی کرد: مدیر نه تنها قادر به باز کردن درب میباشد بلکه میتواند اطلاعات داخلی داده های قفل را مدیریت کند و هر شخص دیگری که بخواهد رمز یا اثر انگشت خود را به قفل شناسایی کند فقط با اجازه مدیر این کار امکان پذیر است. پس بهتر است که مالک خانه صاحب امتیاز این شناسه باشد.

بین 1 تا 30 نفر را می توانید به عنوان کاربر معمولی یا همان عضو به قفل شناسایی کنید: این کاربران فقط قادر به باز کردن قفل می باشند و تغییر داده های قفل برای این دسته از کاربران مخفی می باشد.

بین 1 تا 40 نفر را میتوانید به عنوان کاربر مهمان به قفل شناسایی کنید: این کاربران قادر به باز نمودن قفل با محدودیت دسترسی (مثلا در یک بازه زمانی و یا ساعتی خاص) که به وسیله مدیر تعیین مشود میتوانند به قفل دسترسی داشته باشند.

 قابلیت محدودیت دسترسی به قفل :

در این مدل قفل هوشمند درب شما قادر خواهید بود که برای افراد خاصی محدودیت دسترسی به قفل را قرارا دهید

مثلا اثر انگشت و رمز یک  user را به قفل دیجیتال شناسایی کرده اید و میخواهید ان شخص فقط در ساعت یا روز خاصی به قفل هوشمند دسترسی داشته باشد شما می توانید به راحتی برای یک یا چندین  user مشخص کنید که در چه ساعتی و یا روزی فقط بتوانند اثر انگشت خود را به دستگاه شناسایی کنند و قفل را باز کنند.

 مجهز به سیستم حریم خصوصی:

با فعال کردن سیستم حریم خصوصی یا قفل شب بند دیگر کسی از بیرون به غیر از admin  اجازه ورود نخواهد داشت .

  مجهز به سیستم ضد سرقت:

در صورت ضربه زدن به قفل هوشمند درب یا وارد کردن مکرر رمز اشتباه آلارم قفل به صدا در می آید.

 مجهز به سیستم تابع خیالی:

این سیستم برای این می باشد که کسی نتواند رمز عبوری شما را تشخیص دهد. به این صورت که در هنکام وارد کردن رمز خود اگر شخصی در کنار شما قرار دارد و میتواند رمز شما را تشخیص دهد شما میتوانید قبل یا بعد از رمز اصلی خود تعدادی عدد را به صورت دلخواه وارد کرده و بعد کلید# را فشار دهید.

 

 مجهز به سیستم تغذیه اضطراری:

این نوع قفل الکترونیکی با 4 عدد باطری قلمی  AA کار می کند. یک هفته قبل از اتمام باطری دستگاه به شما آلارم می دهد

در صورت توجه نکردن به آلارم دستگاه شما می توانید با یک عدد باطری کتابی  9Vبرق قفل دیجیتال را تامیین کردن و با وارد کردن رمز یا اثر انگشت قفل را باز کنید

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :