1396/04/28 13:12

ویژگی های قفل دیجیتال

قفل. قفل دیجیتال. قفل هوشمند. قفل دیجیتال درب

سیستم قفل اتوماتیک 

بعد از بسته شدن درب، قفل دیجیتال به صورت خودکار قفل می‌شود و دیگر کسی از خارج بدون مجوز نمی‌تواند وارد شود، ولی از داخل با کشیدن دستگیره قفل الکترونیکی، درب باز می‌شود .

در صورت تمایل می‌توانید این سیستم را در قفل دیجیتالی هر وقتی بخواهید فعال با غیرفعال نمایید .

سیستم ضد شوک 

یکی از این سیستم های امنیتی قفل های هوشمند، سیستم ضد شوک می باشد که در صورت وارد کردن ولتاژ غیر مجاز به دستگاه سیستم قفل الکترونیکی بصورت خودکار برای چند ثانیه خاموش می‌شود .

سیستم اعلام حریق 

یکی از این سیستم های امنیتی قفل های هوشمند شرکت کارن، سیستم اعلام حریق می باشد که با فعال کردن این سیستم،در صورت بروز آتش‌سوزی در محل، قفل دیجیتال به شما هشدار می‌دهد .

 سیستم قفل کودک

یکی از این سیستم های امنیتی قفل های هوشمند شرکت کارن، سیستم قفل کودک می باشد که با فعال کردن این سیستم، به شما کمک می‌کند که دیگر نگران بیرون رفتن کودک دلبند خود از منزل نباشید .

سیستم قفل امنیتی 

یکی از این سیستم های امنیتی قفل های هوشمند شرکت کارن، سیستم قفل امنیتی می باشد که با فعال کردن این سیستم دیگر کسی حتی با داشتن کارت و رمز بدون اجازه شما نمی‌تواند به قفل دیجیتال دسترسی داشته باشد .

سیستم حریم خصوصی

یکی از این سیستم های امنیتی قفل های هوشمند سامسونگ، سیستم حریم خصوصی می باشد که با فعال کردن این سیستم از داخل بر روی قفل دیجیتال (قفل دیجیتال رمزی، قفل دیجیتال کارتی، قفل دیجیتال اثر انگشتی)، دیگر کسی حق ورود را نخواهد داشت .

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :