1396/04/27 10:17

مقایسه دو تابلو روان فول کالر

تابلو. تابلوروان. تابلوروان فول کالر.ال ای دی 

تلویزیون شهری P10 RGB یا تابلو روان فول کالر P10 RGB

تلویزیون شهری P10 RGB  یا تابلو فول کالر P10 RGB  پر طرفدار ترین نوع تلویزیون شهری است که سه led قرمز سبز و آبی قادر به تولید تمام رنگها می باشد. کلمه  P10  نشان دهنده وجود فاصله ۱۰ میلیمتری بین هر دو جفت   led سه  led  کنار هم یک جفت ساخته اند. از ویژگی های این تابلو می توان به کیفیت تصویر مناسب، نور بسیار زیاد و افکتهای بسیار زیاد تر از تابلوهای تک رنگ و همچنین قیمت تقریبا مناسب در بین تابلو های فول کالر اشاره کرد. اگر به دنبال تابلویی رنگی در بیرون مغازه یا شرکت خود هستید این تابلو برای شما مناسب است. این نوع تابلو روان به عنوان تلوزیون شهری شناخته می شود زیرا دارای نور بسیار زیادی است و در ابعاد بزرگ بسیار نورانی و زیباست.

اندازه 80 در 2 متر rgb

اندازه ۸۰ سانت در ۲ متر RGB

تابلو روان فول کالر P8

تابلو فول کالر  led  یکی از تابلو های تمام رنگی است که با توجه به قیمت بالاتر آن نسبت به نوع  P10 کمتر استفاده میشود اما این نوع نیز به نوبه خود دارای ویژگی هایی است که ممکن است در برخی جاها مناسب باشد.

کلمه  P8 نشان دهنده وجود فاصله ۸ میلیمتری بین هر دو led  است. از ویژگی های این تابلو می توان به کیفیت تصویر مناسبتر از P10، نور زیادتر از  P10 3in1 و افکتهای بسیار زیاد تر از تابلوهای تک رنگ اشاره کرد. اگر به دنبال تابلویی رنگی در بیرون یا داخل مغازه یا شرکت خود هستید و قصد خرید تابلوی نسبتا کوچکی یعنی کمتر از یک متر مربع را دارید این تابلو برای شما مناسب است. این نوع تابلو برای کسانی که به کیفیت تصویر بسیار حساسند نیز گزینه خوبیست.

تابلو روان فولکالر P8  در دو نوع فضای درونی  indoor و نیز فضای بیرونی   outdoor ساخته می شود که نوع فضای بیرونی گرانتر و پر نورتر است.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
آمار مراجعات
مهمان :  565
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  95
دیروز :  9
کل مشاهده :  67518