معرفی واحد پروژه

گروه آرکاشید با داشتن بیش از 10 سال تجربه در اجرای پروژه های متعدد در حوزه برق به عنوان یکی از گروه های پیشرو در زمینه صنایع الکترونیک به حساب می آید. این گروه به پشتوانه مهندسین مجرب و کادر فنی قوی خود و با بهره گیری از امکانات وسیع و تجهیزات پیشرفته روز دنیا،  توانسته است در سالهای اخیر همکاری نزدیکی با برندهای بزرگی چون Schneider آلمان، ABB اروپا، HDL چین، TIS هنگ کنگ، Maxron کره، Dahua چین، Samsung کره، Hikvision چین، Teletek بلغارستان ، zeta انگلستان، Axis سوئد و شرکت های سیماران، تکنما و جی ام کا از ایران را در زمینه های مختلف در برنامه خود داشته باشد. در این میان، شرکت توانسته است با انجام موفقیت آمیز بیش از صدها پروژه مهم در سراسر نقاط کشور  کارنامه ای درخشان و قابل اتکا را برای خود رقم زند.

لذا این گروه با تکیه بر متخصصین خود و دانش فنی و سیستم های حرفه ای و منحصر به فردی که در اختیار دارد  آمادگی خود را جهت مشاوره، طراحی،  و اجرا در زمینه های مختلف از قبیل طراحی کلیه سیستم های برق ساختمان، اعلام و اطفاء حریق، آنتن مرکزی، دوربین مداربسته، قفل دیجیتال، آیفون تصویری، برق اضطراری (UPS)، درب های اتوماتیک و شیشه ای، خانه هوشمند (Smart Home)، شبکه  Active  و Passive  ، تابلو روان و تلویزویون های غول پیکر شهری، نورپردازی نما و فضای سبز و داخلی و سیستم های اعلام سرقت را با بالاترین استانداردهای روز دنیا اعلام می دارد.

بدیهی است در صورت نیاز، کارشناسان این گروه همواره آماده پاسخگویی به سوالات و اطلاع رسانی بیشتر در این زمینه به صورت حضوری و کتبی می باشند.